Doyle, Dayton A., Akron. Fenning, Karl, Cleveland. Ferris, Aaron A., Cincinnati. Freiberg, A. Julius, Cincinnati. Harrison, C. Bentley, Cincinnati. Howland, Paul, Cleveland. Hunt, Chas. B., Coshocton. Iddings, Daniel W., Dayton.
James, Francis B., Cincinnati. Johnson, Jas. G., Springfield. King, E. B., Sandusky. Knight, Walter A., Cincinnati. Kuhns, Ezra M., Dayton. Matthews, C. Bentley, Cincinnati. Middleswart, C. C., Marietta. Mueller, Curt E.. Cleveland. Muller, A. Jay, Toledo. Nevin, Robert R., Dayton. Quail, F. A., Cleveland. Robertson, C. D., Cincinnati. Robeson, A. C., Greenville. Smiley, James J., Cincinnati. Stasel, A. A., Newark.
Van Deman, John N., Dayton. Wilby, Chas. B., Cincinnati. Young, Geo. R., Dayton.
Ames, C. B., Oklahoma City. Blair, Robert F., Wagoner. Bledsoe, S. T., Oklahoma City. Bunn, Clinton O., Oklahoma City. Campbell, Ralph E., Muskogee. Cheadle, J. B., Norman. Harreld, J. W., Ardmore. Keaton, J. R., Oklahoma City. Kleinschmidt, R. A., Oklahoma City. Lybrand, W. A., Oklahoma City. Matthews, Wm. M., Okmulgee. McDougal, D. A., Sapulpa. Moore, W. H., El Reno. Noffsinger, W. W., Muskogee. Ramsey, George S., Muskogee. Roberts, R. J., El Reno. Russell, S. H., Ardmore.
Seavey, W. A., Norman. Varner, T. T., Poteau. Wells, Frank, Oklahoma City. West, Preston C., Muskogee. Wilson, W. F., Oklahoma City. Zevely, J. W., Muskogee.
Carey, Charles H., Portland. Teal, Joseph N., Portland.
PENNSYLVANIA.
Abbott, Edwin N., Philadelphia. Adams, J. B., Uniontown.
Alexander, Benjamin, Philadelphia. Alexander, Lucien Hugh, Philadelphia. Amram, David Werner, Philadelphia. Appel, William N., Lancaster.
Banks, J. N., Indiana.
Beitler, Harold B., Philadelphia. Bohlen, Francis H., Philadelphia. Brooks, John B., Erie. Brown, J. Hay, Lancaster. Cadwalader, John, Philadelphia. Cadwalader, John, Jr., Philadelphia. Carpenter, J. McF., Pittsburgh. Carson, Hampton L., Philadelphia. Chew, Samuel, Philadelphia. Collahan, J. B., Jr., Philadelphia. Dorris, John D., Huntingdon. Doyle, Michael Francis, Philadelphia. Driscoll. D. J., St. Marys. Edmonds, Franklin S., Philadelphia. Edwards, N. M., Williampsort. Esling, Henry C., Philadelphia.
Fish, enry E., Erie.
Fisher, Wm. Righter, Philadelphia. Glasgow, Wm. A., Philadelphia. Hanna, Meredith, Philadelphia. Harkins, Geo. W., Jr., Philadelphia Harris, John M., Scranton. Henderson, R. A., Altoona. Heller, E. F., Wilkes-Barre. Hensel, W. U., Lancaster. Herr, Daniel C., Harrisburg. Higby, Clinton D., Erie.
Howson, Charles H., Philadelphia. Kane, Francis Fisher, Philadelphia. Lamberton, James M., Harrisburg. Lewis, F. D., Philadelphia. Lewis, William D., Philadelphia. Martin, Gervaise G., Franklin. McCormick, Samuel B., Pittsburgh. Merchant, Edward, Philadelphia. Mercur, Rodney A., Towanda. Mikell, Wm. E., Philadelphia. Miller, E. Spencer, Philadelphia. Niles, Henry C., York.
Patterson, John M., Philadelphia. Patterson, George G., Hollidaysburg. Patterson, M. D., Hollidaysburg. Price, S. R., Scranton.
Rawle, Francis, Philadelphia. Reilly, E. J., Williamsport. Rilling, John S., Erie.
Rogers, James S., Philadelphia.
Searle, Alonzo T., Honesdale. Shick, Robt. P., Philadelphia. Shoyer, F. J., Philadelphia. Simpson, Alex., Jr., Philadelphia. Smith, A. B., Montrose.
Smith, Eugene G., Lancaster. Smith, Walter George, Philadelphia. Smithers, William W., Philadelphia. Snodgrass, Robt., Harrisburg. Spyker, Samuel I., Huntingdon. Staake, William H., Philadelphia. Staake, Wm. W., Philadelphia. Steele, Henry J., Easton. Sullivan, J. F., Altoona. Thompson, A. M., Pittsburgh. Whittlesey, E. L., Erie. Wolf, Morris, Philadelphia.
MacLeary, James H., San Juan. Rodriguez-Serra, Manuel, San Juan. Toro, Emilio del, San Juan. Wolfe, Adolph Grant, San Juan.
RHODE ISLAND.
Bosworth, O. L., Providence. Chace, Elmer S., Providence. Collins, James C., Providence. Eaton, Amasa M., Providence. France, Erwin J., Woonsocket. Heffernan, John J., Woonsocket. Jenckes, Thos. A., Providence. Johnson, Clarke H., Providence. Littlefield, Nathan W., Providence. McCarthy, Patrick, Providence. Mumford, Chas. C., Providence. Pirce, James A., Providence. Rickard, Jas. H., Woonsocket.
SOUTH CAROLINA.
Barnwell, Nathaniel B., Charleston. Brawley, William H., Charleston. Commander, Chas. E., Florence. FitzSimons, W. Huger, Charleston. Gibbes, Hunter A., Columbia. Haynsworth, H. J., Greenville. Herbert, R. B., Columbia. Lide, L. D., Marion.
Mordecai, T. Moultrie, Charleston. Thomas, John P., Jr., Columbia. Weston, Francis H., Columbia. Wilcox, P. Alston, Florence.
SOUTH DAKOTA.
Boyce, J. W., Sioux Falls. Cherry, U. S. G., Sioux Falls. Kirby, J. H., Sioux Falls. Kirby, Joe, Sioux Falls. McKusick, M., Vermillion. Muller, Henry A., Sioux Falls. Rice, Wm. G., Deadwood. Teigen, Tore, Sioux Falls. Voorhees, John H., Sioux Falls. Williamson, George N., Aberdeen.
Biggs, Albert W., Memphis. Bryan, M. T., Nashville. Cavett, Wm. G., Memphis.
Chambliss, Alexander W., Chattanooga.
Crouch, Larkin E., Nashville.
Dickinson, J. M., Nashville. Gates, Elias, Memphis.
Green, John W., Knoxville. Hughes, Allen, Memphis. Jackson, Robert F., Nashville. Maddin, Percy D,, Nashville. McAlister, W. K., Nashville.
Maynard, James, Jr., Knoxville. Minor, H. D., Memphis. Pitts, John A., Nashville.
Sanford, Edward T., Knoxville.
Waller, Claude, Nashville.
Williams, Samuel C., Johnson City.
Brown, V. L., El Paso. Burford, Albert Lee, Texarkana. Burford, J. M., Mount Pleasant. Burges, Wm. H., El Paso. Cafer, Robt. E., Austin. Carter, H. C., San Antonio. Crook, W. M., Beaumont. Dibrell, Joseph B., Seguin. Estes, W. L., Texarkana, Etheridge, F. M., Dallas. Glass, Hiram, Austin. Holliday, Robert L., El Paso. Hunt, G. D., Dallas.
McClendon, James W., Austin. McLean, J. H., Llano. Potts, C. S., Austin.
Routledge, James, San Antonio. Saner, Robert E. Lee, Dallas. Stayton, Robt. N., Kingsville. Street, Robert G., Galveston. Taub, Otto, Houston.
Baker, Louis L., Tooele.
Varian, Charles S., Salt Lake City. Willey, I. E., Salt Lake City. Williams, P. L., Salt Lake City.
Alfred, F. E., Newport. Amey, Harry B., Island Pond. Austin, C. G., St. Albans. Austin, Warren R., St. Albans. Dunnett, Alex., St. Johnsbury. Fish, Frank L., Vergennes. Fitts, Clarke C., Brattleboro. George, Alvah H., St. Albans. Graton, C. D., Burlington. Hogan, Geo. M., St. Albans. Hopkins, Theo. E., Burlington. Johnson, Elmer, St. Albans. Ladd, Gaylord F., Richford. Mower, Edmund C., Burlington. Post, Nathan N., St. Albans. Powers, George M., Morrisville. Redmond, J. W., Newport. Sargent, John G., Ludlow. Shaw, Henry B., Burlington. Stickney, Wm. B. C., Rutland. Watson, John H., Montpelier. Webber, Marvelle C., Rutland. Wheeler, H. Elmer, St. Albans. Young, George B., Newport.
Adams, R. H. T., Jr., Lynchburg. Bryan, George, Richmond.
Caton, James R., Alexandria.
Cocke, Lucian H., Roanoke.
Corbitt, James H., Suffolk.
Garnett, Theodore S., Norfolk. Griffin, S., Bedford.
Harnsberger, George S., Harrisonburg. Hughes, Robert M., Norfolk. Massie, Eugene C., Richmond.
Patterson, A. W., Richmond.
Prentis, Robert R., Suffolk.
Shelton, Thos. W., Norfolk. Thomason, E. B., Richmond.
Tucker, Henry St. George, Lexington.
WASHINGTON.
Bronson, Ira, Seattle. Brooks, J. W., Walla Walla. Parker, Emmett N., Olympia. Shepard, Chas. E., Seattle. Turner, George, Spokane.
Bratton, W. A., Marlinton. French, D. E., Bluefield. Price, George E., Charleston. Richards, H. Campbell, Wheeling. Scherr, Harry, Williamson. Smith, Harvey F., Clarksburg. Vandervort, James W., Parkersburg. Wells, George F., Morgantown. Willis, M. H., New Martinsville.
Ballantine, H. W., Madison. Doerfler, Christian, Milwaukee. Fairchild, Arthur W., Milwaukee. Friend, Charles, Milwaukee. Gilmore, Eugene A., Madison. Glicksman, Nathan, Milwaukee. Goggins, B. R., Grand Rapids. Hayes, William A., Milwaukee. James, Eldon R., Madison. Jones, Burr W., Madison. Kreutzer, A. L., Wausau. Lines, Geo., Milwaukee. Lorenzen, Ernest G., Madison. Mallory, Rollin B., Milwaukee. Morsell, Arthur L., Milwaukee. Nash, L. J., Manitowoc. Richards, H. S., Madison. Roberts, D. E., Superior.
Sanborn, John B., Madison.
Sicklesteel, David I., Stevens Point. Swan, George B., Beaver Dam. Turner, William J., Milwaukee. Wilcox, Roy P., Eau Claire. Winslow, John B., Madison. Wood, John J., Jr., Berlin.
Potter, Charles N., Cheyenne.
Total Registration, 1023.
Searle, Alonzo T., Honesdale. Shick, Robt. P., Philadelphia. Shoyer, F. J., Philadelphia. Simpson, Alex., Jr., Philadelphia. Smith, A. B., Montrose.
Smith, Eugene G., Lancaster. Smith, Walter George, Philadelphia. Smithers, William W., Philadelphia. Snodgrass, Robt., Harrisburg. Spyker, Samuel I., Huntingdon. Staake, William H., Philadelphia. Staake, Wm. W., Philadelphia. Steele, Henry J., Easton. Sullivan, J. F., Altoona. Thompson, A. M., Pittsburgh. Whittlesey, E. L., Erie. Wolf, Morris, Philadelphia.
MacLeary, James H., San Juan. Rodriguez-Serra, Manuel, San Juan. Toro, Emilio del, San Juan. Wolfe, Adolph Grant, San Juan.
RHODE ISLAND.
Bosworth, O. L., Providence. Chace, Elmer S., Providence. Collins, James C., Providence. Eaton, Amasa M., Providence. France, Erwin J., Woonsocket. Heffernan, John J., Woonsocket. Jenckes, Thos. A., Providence. Johnson, Clarke H., Providence. Littlefield, Nathan W., Providence. McCarthy, Patrick, Providence. Mumford, Chas. C., Providence. Pirce, James A., Providence. Rickard, Jas. H., Woonsocket.
SOUTH CAROLINA.
Barnwell, Nathaniel B., Charleston. Brawley, William H., Charleston. Commander, Chas. E., Florence. FitzSimons, W. Huger, Charleston. Gibbes, Hunter A., Columbia. Haynsworth, H. J., Greenville. Herbert, R. B., Columbia. Lide, L. D., Marion.
Mordecai, T. Moultrie, Charleston. Thomas, John P., Jr., Columbia. Weston, Francis H., Columbia. Wilcox, P. Alston, Florence.
SOUTH DAKOTA.
Boyce, J. W., Sioux Falls. Cherry, U. S. G., Sioux Falls. Kirby, J. H., Sioux Falls. Kirby, Joe, Sioux Falls. McKusick, M., Vermillion. Muller, Henry A., Sioux Falls. Rice, Wm. G., Deadwood. Teigen, Tore, Sioux Falls. Voorhees, John H., Sioux Falls. Williamson, George N., Aberdeen.
Biggs, Albert W., Memphis. Bryan, M. T., Nashville. Cavett, Wm. G., Memphis.
Chambliss, Alexander W., Chattanooga.
Crouch, Larkin E., Nashville.
Dickinson, J. M., Nashville. Gates, Elias, Memphis.
Green, John W., Knoxville. Hughes, Allen, Memphis. Jackson, Robert F., Nashville. Maddin, Percy D., Nashville. McAlister, W. K., Nashville.
Maynard, James, Jr., Knoxville. Minor, H. D., Memphis.
Pitts, John A., Nashville.
Sanford, Edward T., Knoxville.
Waller, Claude, Nashville.
Williams, Samuel C., Johnson City.
Brown, V. L., El Paso.
Burford, Albert Lee, Texarkana. Burford, J. M., Mount Pleasant. Burges, Wm. H., El Paso. Cafer, Robt. E., Austin. Carter, H. C., San Antonio. Crook, W. M., Beaumont. Dibrell, Joseph B., Seguin. Estes, W. L., Texarkana. Etheridge, F. M., Dallas. Glass, Hiram, Austin. Holliday, Robert L., El Paso. Hunt, G. D., Dallas.
McClendon, James W., Austin. McLean, J. H., Llano. Potts, C. S., Austin. Routledge, James, San Antonio. Saner, Robert E. Lee, Dallas. Stayton, Robt. N., Kingsville. Street, Robert G., Galveston. Taub, Otto, Houston.
Baker, Louis L., Tooele.
Varian, Charles S., Salt Lake City. Willey, I. E., Salt Lake City. Williams, P. L., Salt Lake City.
Alfred, F. E., Newport. Amey, Harry B., Island Pond. Austin, C. G., St. Albans. Austin, Warren R., St. Albans. Dunnett, Alex., St. Johnsbury. Fish, Frank L., Vergennes. Fitts, Clarke C., Brattleboro. George, Alvah H., St. Albans. Graton, C. D., Burlington. Hogan, Geo. M., St. Albans. Hopkins, Theo. E., Burlington. Johnson, Elmer, St. Albans. Ladd, Gaylord F., Richford. Mower, Edmund C., Burlington. Post, Nathan N., St. Albans. Powers, George M., Morrisville. Redmond, J. W., Newport. Sargent, John G., Ludlow. Shaw, Henry B., Burlington. Stickney, Wm. B. C., Rutland. Watson, John H., Montpelier. Webber, Marvelle C., Rutland. Wheeler, H. Elmer, St. Albans. Young, George B., Newport.
Adams, R. H. T., Jr., Lynchburg. Bryan, George, Richmond.
Caton, James R., Alexandria.
Cocke, Lucian H., Roanoke.
Corbitt, James H., Suffolk.
Garnett, Theodore S., Norfolk. Griffin, S., Bedford.
Harnsberger, George S., Harrisonburg. Hughes, Robert M., Norfolk. Massie, Eugene C., Richmond.
Patterson, A. W., Richmond.
Prentis, Robert R., Suffolk.
Shelton, Thos. W., Norfolk. Thomason, E. B., Richmond.
Tucker, Henry St. George, Lexington.
WASHINGTON.
Bronson, Ira, Seattle. Brooks, J. W., Walla Walla. Parker, Emmett N., Olympia. Shepard, Chas. E., Seattle. Turner, George, Spokane.
Bratton, W. A., Marlinton. French, D. E., Bluefield. Price, George E., Charleston. Richards, H. Campbell, Wheeling. Scherr, Harry, Williamson. Smith, Harvey F., Clarksburg. Vandervort, James W., Parkersburg. Wells, George F., Morgantown. Willis, M. H., New Martinsville.
Ballantine, H. W., Madison. Doerfler, Christian, Milwaukee. Fairchild, Arthur W., Milwaukee. Friend, Charles, Milwaukee. Gilmore, Eugene A., Madison. Glicksman, Nathan, Milwaukee. Goggins, B. R., Grand Rapids. Hayes, William A., Milwaukee. James, Eldon R., Madison. Jones, Burr W., Madison. Kreutzer, A. L., Wausau. Lines, Geo., Milwaukee. Lorenzen, Ernest G., Madison. Mallory, Rollin B., Milwaukee. Morsell, Arthur L., Milwaukee. Nash, L. J., Manitowoc. Richards, H. S., Madison. Roberts, D. E., Superior.
Sanborn, John B., Madison.
Sicklesteel, David I., Stevens Point. Swan, George B., Beaver Dam. Turner, William J., Milwaukee.
Wilcox, Roy P., Eau Claire. Winslow, John B., Madison. Wood, John J., Jr., Berlin.
Potter, Charles N., Cheyenne.
Total Registration, 1023.
« ForrigeFortsett » |